Współpracujemy z

Nawigacja

Kim jesteśmy

Jesteśmy firmą, która dzięki swoim rozległym kontaktom handlowym oraz profesjonalizmie szybko zyskała uznanie wśród klientów i kontrahentów. Doskonale znamy rynek polski oraz światowy, co wykorzystujemy do polepszania i urozmaicania naszych propozycji produktowych. Doświadczenie w połączeniu z fachową poradą sprawiają, że u nas kupisz produkt idealnie dostosowaniu do Twoich potrzeb.

 

 

Nasza  idea

Jeśli jesteś zainteresowany dystrybucją swoich produktów poprzez naszą firmę skontaktuj się z nami a uzyskasz fachową pomoc w ich sprzedaży. Oczekujemy od naszych parterów handlowych atrakcyjnych cen oraz dobrych warunków współpracy.

 

 

Nasza propozycja

Chętnie podejmiemy się dystrybucji towarów od bezpośrednich importerów lub producentów na zasadzie drop shippingu oraz w innych formach – zapytaj o szczegóły. Najważniejszy jest dla nas dobry bilans między naszymi partnerami handlowymi oraz zadowoleniem naszych klientów z zakupów poprzez naszą firmę. Dlatego od partnerów wymagamy najlepszych cen, rzetelności oraz dobrej jakości towaru. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny: 516-168-250 lub mailowy: biuro@najwiekszerabaty.pl lub najwiekszerabaty@gmail.com


Kontakt

Skontaktuj się z nami:

pon - pt: 8:00 - 17:00
sob: 10:00 - 15:00

biuro@najwiekszerabaty.pl
+48 516 - 168 - 250
3226875

Formularz kontaktowy

Facebook