Współpracujemy z

Nawigacja

Promocja

Masażer Relax & Tone

Masażer Relax & Tone

129,00 zł 69,00 zł

Magnetyzer samochodowy

Magnetyzer samochodowy - redukcja spalania

Magnetyzery samochodowe to najprostszy, a zarazem skuteczny sposób na obniżenie zużycia paliwa, poprawę mocy silnika, wydłużenie żywotności silnika i jego podzespołów. Jego instalacja jest bardzo prosta i zajmie około 10 minut – nawet niedoświadczony użytkownik podoła temu zadaniu.

Więcej szczegółów

99,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 9 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 9 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,80 zł.

Czytaj więcej


Magnetyzery samochodowe to najprostszy, a zarazem skuteczny sposób na obniżenie zużycia paliwa, poprawę mocy silnika, wydłużenie żywotności silnika i jego podzespołów. Jego instalacja jest bardzo prosta i zajmie około 10 minut – nawet niedoświadczony użytkownik podoła temu zadaniu. Polega tylko na założeniu magnetyzera w dowolnym miejscu na przewodzie paliwowym i zapięciu dwóch obejm mocujących. Ponadto instalując magnetyzer w nowym aucie nie tracisz gwarancji, gdyż nie ma konieczności przecięcia przewodu paliwowego, jak w przypadku magnetyzerów przepływowych.Korzyści montażu magnetyzerów:

 

 • Zmniejszenie zużycia paliwa nawet do 13% - 22%
 • Lepsza dynamika i kultura pracy silnika
 • Wzrost przyspieszenia ma każdym biegu 15 %
 • Wzrost mocy silnika 16 %
 • Wydłużenie żywotności silnika, jego podzespołów i katalizatora
 • Łatwy montaż, bez przecinania przewodów
 • Łatwiejszy rozruch w niskich temperaturach (także diesel)
 • Wzrost prędkości maksymalnej 14 %
 • Wyciszenie pracy silnika
 • Spadek emisji szkodliwych substancji w spalinach
 • Zmniejszenie nagrzewania się turbosprężarki oraz przedłużenie jej żywotności

 


Efekty działania magnetyzerów odczuwalne są od razu po ich montażu. Natomiast przez czas 90 dni oraz 1600 km trwa okres stabilizacyjny, czyli czas kiedy następuje całkowite nasycenie magnetyczne wszystkich części metalowych pomiędzy zamontowanych magnetyzerem a komorą spalania w silniku.

 


Sposób działania:


Paliwo składa się z mieszanki węglowodorów (atomu wodoru oraz łańcucha węgli połączonych ze sobą wiązaniami atomowymi). Polaryzacja takiej cząsteczki jest bardzo słaba, lecz możliwe jest łączenie się cząsteczek w większe, utrudniając tym samym łączenie się z tlenem. W ten sposób spalanie mieszanki paliwowo-powietrznej jest trudniejsze, co przejawia się niepełnym spalaniem mieszanki, czyli marnowaniem paliwa.
Stosowanie magnetyzerów powoduje rozbicie dużych skupisk połączonych cząstek paliwa na pojedyncze, naładowane dodatnio cząsteczki. Atomy tlenu łatwiej łączą się z węglem i wodorem zawartym w paliwie, co przyczynia się do szybszego i pełniejszego spalania w komorze silnika. Jednocześnie następuje zmniejszenie ilości emisji substancji toksycznych do atmosfery.Zawartość zestawu:


3 neodymowe magnetyzery Expander: 2 magnetyzery paliwa + 1 magnetyzer powietrzaInne produkty w tej kategorii:

Poprzednie
Następne

Kontakt

Skontaktuj się z nami:

pon - pt: 8:00 - 17:00
sob: 10:00 - 15:00

biuro@najwiekszerabaty.pl
+48 516 - 168 - 250
3226875

Formularz kontaktowy

Facebook